| Nazwa produktu | filcowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, stalownia, asfaltownia, kopalnia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, aramidowy worek filtrujący kurz |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | filcowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, stalownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, worek filtrujący PPS |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Temperatura pracy | 130 - 260 stopni |
| Waga | 450-600GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakłady Produkcyjne, Drukarnie, Prace konstrukcyjne |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr P84 |
| Waga | 500~550GSM |
| Nazwa produktu | Nomex, PTFE, poliester, worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru, odporny na olej i wodę |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | stosowane w przemyśle spożywczym i napojów, przemyśle farmaceutycznym, metalurgii metali nieżelaznyc |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, poliestrowy worek filtrujący |
| Waga | 500~550GSM |
| Nazwa produktu | Torba akrylowa z membraną PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | metalurgia, chemia, materiały budowlane, elektrownie, przemysł mechanizmowy, ropa naftowa, medycyna, |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, worek filtrujący Arcylic |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, filtr cieczy, odpylacz, filtracja cieczy |
|---|---|
| Typ | Worek filtrujący wysokotemperaturowy, worek filtrujący siatkowy, worek papierowy do odkurzacza, wore |
| Materiał torby | Aramid, Nomex, poliester, PTFE, włókno szklane, P84 |
| Aplikacja | Filtr workowy, cementownia, stalownia, elektrownia |
| Obowiązujące branże | Odpylacze przemysłowe,Energetyka i górnictwo,Prace budowlane |
| Nazwa produktu | FMS, poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |