| Nazwa produktu | Górna i dolna pokrywa klatki filtra |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakłady Produkcyjne, Drukarnie, Prace konstrukcyjne |
| Stosowanie | Klatka filtra |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Szczegóły pakowania | karton lub tkana torba |
| Nazwa produktu | Klatka worka filtrującego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | cementownia, elektrownia, stalownia itp. |
| Funkcja | gładka, lekka, prosta |
| Główna funkcja | szkielet worka filtrującego |
| Kształt | Niestandardowy kształt |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący Baghouse |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | stosowane w przemyśle spożywczym i napojów, cementowniach, elektrowniach, stalowniach, przemyśle far |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, cały filtr igłowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Typ | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE |
|---|---|
| Aplikacja | Filtracja workowa |
| Stosowanie | Filtr workowy, filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Nazwa produktu | Arcylic z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | metalurgia, chemia, materiały budowlane, elektrownie, przemysł mechanizmowy, ropa naftowa, medycyna, |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, filtr akrylowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | stosowany w hutach stali, cementowniach, spalarniach, kotłach węglowych, spalaniu śmieci, produkcji |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z włókna szklanego FMS |
| Waga | 800 g/m² |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |