| Nazwa produktu | Worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, topienie metali nieżelaznych, chemia, sadza i metale budowlane. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, średnioalkaliczny filtr z włókna szklanego |
| Waga | 800 g/m² |
| Nazwa produktu | FMS Włókno szklane z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 800 g/m² |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowany w urządzeniach hutniczych |
| Nazwa produktu | Wysokotemperaturowy worek filtrujący PPS do odpylacza |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, stalownia, elektrownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, worek filtrujący PPS |
| Waga | 500~550GSM |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Tworzywo | Arcylic, poliester, P84, PPS, aramid, PTFE itp. |
| Grubość | 1,8 mm |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, huta stali itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, filtr PPS |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr igłowy PPS |
| Waga | 450GSM ~ 650GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, stalownia, asfaltownia, zakład górniczy itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, filtr PPS |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, stalownia, asfaltownia, zakład górniczy itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, filtr PPS |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | stosowane w elektrowniach, cementowniach, stalowniach, spalaniu, kotle węglowym, spalaniu śmieci, pr |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, worek filtrujący PPS |
| Waga | 500~550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | cementownia, elektrociepłownia, stalownia |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, worek filtrujący PPS |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |