| Nazwa produktu | Worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, topienie metali nieżelaznych, chemia, sadza i metale budowlane. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, średnioalkaliczny filtr z włókna szklanego |
| Waga | 800 g/m² |
| Nazwa produktu | Wysokotemperaturowy worek filtrujący PPS do odpylacza |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, stalownia, elektrownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, worek filtrujący PPS |
| Waga | 500~550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE (PTFE). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Kotły węglowe, Spalanie śmieci, Pyły spalinowe o niskim stopniu utlenienia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący z PTFE (PTFE). |
| Waga | 750GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | elektrownia cieplna, kocioł węglowy, cementownia, stalownia |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, worek filtrujący PPS |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Tworzywo | Aramid |
|---|---|
| Płótno | Aramid |
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Przeciwkwasowy | Doskonały |
| Nazwa produktu | polipropylenowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliester, polipropylen, Nomex, PPS, worek filtrujący P84 |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Tworzywo | Arcylic, poliester, P84, PPS, aramid, PTFE itp. |
| Grubość | 1,8 mm |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, Stalownia, Elektrownia. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, filtr PPS |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Spalanie, kocioł węglowy, spalanie śmieci, produkcja sadzy. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr PTFE |
| Waga | 450GSM ~ 650GSM |