| Nazwa produktu | P84 (poliimid) z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, Cementownia, Spalarnia, Kocioł węglowy, Spalanie śmieci, Produkcja sadzy |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący P84 |
| Waga | 500~550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Elektrownia cieplna, kocioł węglowy, cementownia, stalownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, worek filtrujący PPS |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | filcowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, stalownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący PP |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | stosowany w hutach stali, cementowniach, spalarniach, kotłach węglowych, spalaniu śmieci, produkcji |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z włókna szklanego FMS |
| Waga | 800 g/m² |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Żywność, cementownia, elektrownia, stalownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, poliestrowa tkanina filtracyjna |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | P84 z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Gipsownia, cementownia, spalarnia śmieci, kocioł ze złożem płynnym i kocioł opalany węglem. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, tkanina filtracyjna P84 |
| Waga | 500~550GSM |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Węgiel, kotły na odpady komunalne i spalarnie śmieci, elektrownia, przetwarzanie odpadów na energię |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, worek filtrujący PPS |
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | PPS z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Węgiel, kotły na odpady komunalne i spalarnie śmieci, produkcja energii z odpadów na energię Przemys |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący PPS |
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Aramidowy worek filtrujący z membraną PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownica, elektrownia, huta stali, zakład górniczy itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek Aramidr |
| Waga | 500~550GSM |