| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr filcowy igłowy |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Tworzywo | Cały filc igłowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | filtr przeciwpyłowy, wysokotemperaturowy materiał filtracyjny z materiału Nomex, worek filtrujący z |
|---|---|
| Materiał torby | Aramid, włókno szklane, PTFE, P84, PPS, Nomex, poliester |
| Waga | 400-600GSM (±5%) |
| Typ | Siatkowy worek filtrujący, przemysłowy odpylacz, filtr włókninowy |
| Rozmiar | Dostosowany worek filtrujący kurz, 130 * 6000 mm |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliestrowy, antystatyczny worek filtrujący |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, odpylacz przemysłowy |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 830GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący pokryty folią PTFE |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, stalowy, filtr powietrza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowany w urządzeniach hutniczych |
| Materiał torby | Włókno szklane, PE, włóknina, PTFE |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z włókna szklanego |
| Waga | 630GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Tworzywo | Poliestrowa, antystatyczna tkanina filtracyjna |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, przemysłowy odpylacz |
| Typ | Filtr siatkowy, worek filtrujący siatkowy, worek filtrujący o okrągłym rozmiarze, poliestrowy worek |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Węgiel, kotły na odpady komunalne i spalarnie śmieci, elektrownia, przetwarzanie odpadów na energię |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, worek filtrujący PPS |
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |