| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o gramaturze 800 g/m² |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 650GSM ~ 800GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Włóknina, poliester, PPS, włókno szklane, aramid |
| Tworzywo | Poliester, nylon, polipropylen, włóknina PPS |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru nomex P84 i PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł wydobywczy, cementownia, elektrownia, stalownia itp. |
| Stosowanie | Przemysłowy filtr odpylacza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr powietrza |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Odpowiedni | Odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Worki filtrujące do odpylacza |
| Przepuszczalność | 150L/dm2.min |
| Odporność na kwasy | Doskonały |
| Rozmiar torby | ŚREDNICA 85 MM |
| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego, odporny na olej i wodę |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, Cementownia, Spalarnia, Kocioł węglowy, Spalanie śmieci, Produkcja sadzy. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, średnioalkaliczny filtr z włókna szklanego |
| Waga | 630GSM |
| Nazwa produktu | Filtry antystatyczne odporne na wysokie temperatury |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Przemysłowy filtr odpylający |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, topienie metali nieżelaznych, chemia, sadza i metale budowlane. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, średnioalkaliczny filtr z włókna szklanego |
| Waga | 800 g/m² |
| Nazwa produktu | Arcylicowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | metalurgia, chemia, materiały budowlane, elektrownie, przemysł mechanizmowy, ropa naftowa, medycyna, |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr akrylowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru, odporny na olej i wodę |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |