| Nazwa produktu | Nomex, PTFE, poliester, worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | FMS, poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Tworzywo | PTFE, PPS, P84, włókno szklane |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego, odporny na olej i wodę |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, Cementownia, Spalarnia, Kocioł węglowy, Spalanie śmieci, Produkcja sadzy. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, średnioalkaliczny filtr z włókna szklanego |
| Waga | 630GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, topienie metali nieżelaznych, chemia, sadza i metale budowlane. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
| Waga | 800 g/m² |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego, odporny na olej i wodę |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, Cementownia, Spalarnia, Kocioł węglowy, Spalanie śmieci, Produkcja sadzy. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący z włókna szklanego |
| Waga | 630GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego, odporny na olej i wodę |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, Cementownia, Spalarnia, Kocioł węglowy, Spalanie śmieci, Produkcja sadzy |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, średnioalkaliczny worek filtrujący z włókna szklanego |
| Waga | 630GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | stosowany w hutach stali, cementowniach, spalarniach, kotłach węglowych, spalaniu śmieci, produkcji |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, średnioalkaliczna tkanina filtracyjna z włókna szklanego |
| Waga | 630GSM |