| Tworzywo | PTFE, PPS, P84, włókno szklane |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 830GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 830GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Waga | 830GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Stosowanie | Filtr cieczy |
|---|---|
| Typ | Siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Nylon, PP, PE |
| Aplikacja | woda, kawa, filtracja cieczy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Stosowanie | Filtr cieczy |
|---|---|
| Typ | Siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Nylon, PP, PE |
| Aplikacja | woda, kawa, filtracja cieczy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Nazwa produktu | Poliester, aramid, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | palta cementowa, elektrownia, stalownia |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący do wysokich temperatur PPS Nomex |
|---|---|
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący kurz, filtr włókninowy |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z Nomexu (aramidu). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakłady Produkcyjne, Drukarnie, Prace konstrukcyjne |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr aramidowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego, odporny na olej i wodę |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, Cementownia, Spalarnia, Kocioł węglowy, Spalanie śmieci, Produkcja sadzy |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, średnioalkaliczny worek filtrujący z włókna szklanego |
| Waga | 630GSM |