| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | filtr przeciwpyłowy, wysokotemperaturowy materiał filtracyjny z materiału Nomex, worek filtrujący z |
|---|---|
| Materiał torby | Aramid, włókno szklane, PTFE, P84, PPS, Nomex, poliester |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowany worek filtrujący kurz, 130 * 6000 mm |
| Waga | 400-800GSM (±5%) |
| Kształt | Cylindryczny |
|---|---|
| Efektywność | Filtracja o wysokiej wydajności |
| Tworzywo | filc |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Odporność na kwasy | Tak |
| Nazwa produktu | P84 z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Gipsownia, cementownia, spalarnia śmieci, kocioł ze złożem płynnym i kocioł opalany węglem. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr P84 |
| Waga | 500~550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr igłowy PPS |
| Waga | 450GSM ~ 650GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PTFE (PTFE) do elektrowni. |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | stosowane w spalaniu, kotle węglowym, spalaniu śmieci, produkcji sadzy. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący PTFE (PTFE). |
| Waga | 750GSM |
| Nazwa produktu | Poliimidowy worek filtrujący kurz |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakłady Produkcyjne, Drukarnie, Prace konstrukcyjne |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr P84 |
| Waga | 500~550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakłady Produkcyjne, Drukarnie, Prace konstrukcyjne |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr P84 |
| Waga | 500~550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z filcu igłowanego poliestrowego |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |