| Nazwa produktu | Aramidowy worek filtrujący odporny na olej i wodę |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Tynkownia, Cementownia, Spalarnia śmieci, Kocioł ze złożem płynnym i kocioł opalany węglem, Zakład g |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr filcowy igłowy z Nomexu (aramidu). |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Nomex (aramid) z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, huta stali, zakład górniczy, asfaltownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr aramidowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 850GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Tworzywo | Aramid |
|---|---|
| Płótno | Aramid |
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Przeciwkwasowy | Doskonały |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Nić | Poliester, aramid, PTFE |
| Rozmiar | Niestandardowe |
| Nazwa produktu | Poliester, polipropylen, Nomex, PPS, worek filtrujący P84 |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliester, polipropylen, Nomex, PPS, worek filtrujący P84 |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Nomex z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, stalowy, filtr powietrza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowany w urządzeniach hutniczych |
| Nazwa produktu | Arcylicowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Arcylicowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |