| Nazwa produktu | Antystatyczny worek filtrujący z poliestru |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | palta cementowa, elektrownia, stalownia |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Antystatyczny worek filtrujący z poliestru |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | palta cementowa, elektrownia, stalownia |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Antystatyczny worek filtrujący z poliestru |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | palta cementowa, elektrownia, stalownia |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Antystatyczny worek filtrujący z poliestru |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Zbieracz kurzu |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 400GSM ~ 600GSM |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Typ | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący wykonany w 100% z PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr |
| Waga | 750GSM |
| Rozmiar | 130X6000mm lub dostosowane |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł petrochemiczny, cementownie, huty stali |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 750GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliestrowy, antystatyczny worek filtrujący |
|---|---|
| Materiał torby | Włóknina, poliester, Nomex, PPS, włókno szklane, PTFE |
| Typ | Worek filtrujący |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliestrowy, antystatyczny worek filtrujący |
|---|---|
| Materiał torby | Włóknina, poliester, Nomex, PPS, włókno szklane, PTFE |
| Typ | Worek filtrujący |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł drzewny |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |