| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o gramaturze 650 g/m2 ~ 750 g/m² |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 650GSM ~ 800GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Włóknina, poliester, PPS, włókno szklane, aramid |
| Tworzywo | Poliester, nylon, polipropylen, włóknina PPS |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, filtr cieczy, odpylacz, filtracja cieczy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, papierowy worek do odkurzacza, worek filtrujący kurz, |
| Materiał torby | PPS, aramid, Nomex, poliester, PTFE, włókno szklane |
| Aplikacja | Filtr workowy, cementownia, worki na kurz, mieszanka asfaltowa, usuwanie pyłu przemysłowego |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny, Energetyka i górnictwo, Prace budowlane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o gramaturze 800 g/m² |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 700GSM ~ 800GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o gramaturze 800 g/m² |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 650GSM ~ 800GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Elektrownia, odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 700GSM ~ 800GSM |
| Nazwa produktu | włókninowy worek filtrujący kurz do zbieracza workowego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł wydobywczy, cementownia, elektrownia, stalownia itp. |
| Stosowanie | Przemysłowy filtr odpylacza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Filtry antystatyczne odporne na wysokie temperatury |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Przemysłowy filtr odpylający |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Poliester, PPS, PTFE, Nomex, P84, włókno szklane |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysłowy odpylacz, uzdatnianie wody |
| Szycie | Podwójne szwy lub topienie |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Klatka worka filtrującego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | cementownia, elektrownia, stalownia |
| Funkcja | gładka, lekka, prosta |
| Główna funkcja | szkielet worka filtrującego |
| Kształt | Niestandardowy kształt |