| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru nomex P84 i PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł wydobywczy, cementownia, elektrownia, stalownia itp. |
| Stosowanie | Przemysłowy filtr odpylacza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr powietrza |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Poliester, polipropylen, Nomex, PPS, worek filtrujący P84 |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, Elektrownia, Huta Stali |
|---|---|
| Funkcja | gładka, lekka, prosta |
| Główna funkcja | szkielet worka filtrującego |
| Kształt | Niestandardowy kształt |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący wykonany w 100% z PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr |
| Waga | 750GSM |
| Rozmiar | 130X6000mm lub dostosowane |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Tworzywo | Arcylic, poliester, P84, PPS, aramid, PTFE itp. |
| Grubość | 1,8 mm |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | worki filtracyjne |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł wydobywczy, cementownia, elektrownia, stalownia itp. |
| Stosowanie | Przemysłowy filtr odpylacza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr powietrza |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z Nomexu (aramidu). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, huta stali, zakład górniczy itp. |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr aramidowy |
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z Nomexu (aramidu). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, huta stali, zakład górniczy itp. |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr aramidowy |
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z Nomexu (aramidu). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, huta stali, zakład górniczy itp. |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr aramidowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Tworzywo | Aramid |
|---|---|
| Płótno | Aramid |
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Przeciwkwasowy | Doskonały |