| Nazwa produktu | Filtry antystatyczne odporne na wysokie temperatury |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Przemysłowy filtr odpylający |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Filtry antystatyczne odporne na wysokie temperatury |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Przemysłowy filtr odpylający |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE (PTFE). |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr PTFE |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Materiał torby | PTFE |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący kurz, papierowa torba do odkurzacza |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, filtr powietrza, stal |
| Materiał torby | Włókno szklane, włóknina, nylon, PE, włókno syntetyczne |
| Tworzywo | Włókno szklane, Nomex, PTFE, poliester, 100% nylonowa przędza monofilamentowa |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, cementownia, powietrze, worek filtrujący kurz dla fabryki cemetu i tak dalej, |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, filtr cieczy, odpylacz, filtracja cieczy |
|---|---|
| Typ | Worek filtrujący wysokotemperaturowy, worek filtrujący siatkowy, worek papierowy do odkurzacza, wore |
| Materiał torby | Aramid, Nomex, poliester, PTFE, włókno szklane, P84 |
| Aplikacja | Filtr workowy, cementownia, stalownia, elektrownia |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny, Energetyka i górnictwo, Prace budowlane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Elektrownia, odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 700GSM ~ 800GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o gramaturze 800 g/m² |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 700GSM ~ 800GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o gramaturze 800 g/m² |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 650GSM ~ 800GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Nazwa produktu | Antystatyczny worek filtrujący z paska poliestrowego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł wydobywczy, cementownia, elektrownia, stalownia itp. |
| Stosowanie | Przemysłowy filtr odpylacza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o gramaturze 650 g/m2 ~ 750 g/m² |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 650GSM ~ 800GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |