| Nazwa produktu | Poliester, PPS, PTFE, Nomex, P84, włókno szklane |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysłowy odpylacz, uzdatnianie wody |
| Szycie | Podwójne szwy lub topienie |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z Nomexu (aramidu). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakłady Produkcyjne, Drukarnie, Prace konstrukcyjne |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr aramidowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru, odporny na olej i wodę |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókniny poliestrowej |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliester, polipropylen, Nomex, PPS, worek filtrujący P84 |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Tworzywo | Arcylic, poliester, P84, PPS, aramid, PTFE itp. |
| Grubość | 1,8 mm |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtracyjny z poliestru 500gsm |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, hutnictwo metali nieżelaznych, zakłady chemiczne, sekcja budowlana i przemysł wydobywcz |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Obróbka silikonowa natryskowo na powierzchnię klatki filtra. |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | cementownia, elektrownia, stalownia itp. |
| Funkcja | gładka, lekka, prosta |
| Główna funkcja | szkielet worka filtrującego |
| Kształt | Niestandardowy kształt |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Typ | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący o gramaturze 450 g/m2 ~ 550 g/m² |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |