| Nazwa produktu | Poliestrowy, antystatyczny worek filtrujący |
|---|---|
| Materiał torby | Włóknina, poliester, Nomex, PPS, włókno szklane, PTFE |
| Typ | Worek filtrujący |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliestrowy, antystatyczny worek filtrujący |
|---|---|
| Materiał torby | Włóknina, poliester, Nomex, PPS, włókno szklane, PTFE |
| Typ | Worek filtrujący |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
|---|---|
| Waga | 450GSM ~ 850GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Włóknina, poliester |
| Tworzywo | Arcylic, poliester, P84, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliestrowy, antystatyczny worek filtrujący |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, odpylacz przemysłowy |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliestrowy, antystatyczny worek filtrujący |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, odpylacz przemysłowy |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący wykonany w 100% z PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr |
| Waga | 750GSM |
| Rozmiar | 130X6000mm lub dostosowane |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z polipropylenu (PP). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy, cementownia |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | filtr przeciwpyłowy, wysokotemperaturowy materiał filtracyjny z materiału Nomex, worek filtrujący z |
|---|---|
| Materiał torby | Aramid, włókno szklane, PTFE, P84, PPS, Nomex, poliester |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowany worek filtrujący kurz, 130 * 6000 mm |
| Waga | 400-800GSM (±5%) |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru, odporny na olej i wodę oraz antystatyczny |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliester z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z filcu igłowanego poliestrowego |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |