| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o gramaturze 800 g/m² |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 700GSM ~ 800GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o gramaturze 650 g/m2 ~ 750 g/m² |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 650GSM ~ 800GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o gramaturze 800 g/m² |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 650GSM ~ 800GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Odporność na temperaturę | 260 ℃ |
|---|---|
| Aplikacja | Filtracja powietrza i cieczy |
| Tworzywo | PTFE |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Filtruj precyzję | 0,5-100μm |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z Nomexu (aramidu). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, huta stali, zakład górniczy itp. |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr aramidowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z Nomexu (aramidu). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, huta stali, zakład górniczy itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Tworzywo | PPS, PTFE, poliester, włókno szklane |
| Waga | 830GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Arcylicowa tkanina filtracyjna |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, stalownia, elektrownia itp. |
| Funkcja | Dobra odporność na kwasy i zasady |
| Tworzywo | Filc igłowy akrylowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Tworzywo | PTFE |
|---|---|
| Odporność na kwasy | Doskonały |
| Odporność na temperaturę | 260 ℃ |
| Elastyczność | Doskonały |
| Odporność na hydrolizę | Doskonały |
| Nazwa produktu | antystatyczny worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, poliestrowy worek filtrujący |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |