| Nazwa produktu | Worek filtrujący odporny na olej i wodę z Nomexu (aramidu). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, Elektrownia, Stalownia, Zakład Górniczy. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący Nomex (aramid). |
| Waga | 500~550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókniny Nomex (aramid). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, Elektrownia, Stalownia, Zakład Górniczy, Asfaltownia |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący Nomex (aramid). |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Tworzywo | Poliestrowa, antystatyczna tkanina filtracyjna |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, przemysłowy odpylacz |
| Typ | Filtr siatkowy, worek filtrujący siatkowy, worek filtrujący o okrągłym rozmiarze, poliestrowy worek |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Nazwa produktu | Arcylicowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru, odporny na olej i wodę |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | stosowane w przemyśle spożywczym i napojów, przemyśle farmaceutycznym, metalurgii metali nieżelaznyc |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, poliestrowy worek filtrujący |
| Waga | 500~550GSM |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Materiał torby | Włóknina |
| Tworzywo | Arcyl |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Nić | Poliester, aramid, PTFE |
| Rozmiar | Niestandardowe |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Typ | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |