| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, filtr cieczy, odpylacz, filtracja cieczy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, papierowy worek do odkurzacza, worek filtrujący kurz, |
| Materiał torby | Aramid, włóknina, poliester, PTFE, włókno szklane |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, cementownia, worki na kurz, mieszanka asfaltowa, usuwanie pyłu przemysłowego |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny,Energetyka i górnictwo,Prace budowlane,Fabryka żywności i napojów,Naprawa maszyn |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, papierowy worek do odkurzacza, worek filtrujący kurz, |
| Materiał torby | Aramid, włóknina, poliester, PTFE, włókno szklane |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, cementownia, worki na kurz, mieszanka asfaltowa, usuwanie pyłu przemysłowego |
| Obowiązujące branże | Zakłady produkcyjne,Energetyka i górnictwo,Prace budowlane,Naprawa maszyn |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 830GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Tworzywo | Cały filc igłowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Poliester, PPS, PTFE, Nomex, P84, włókno szklane |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysłowy odpylacz, uzdatnianie wody |
| Szycie | Podwójne szwy lub topienie |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Poliester, PPS, PTFE, Nomex, P84, włókno szklane |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysłowy odpylacz, uzdatnianie wody |
| Szycie | Podwójne szwy lub topienie |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Tuleje filtrów akrylowych, poliestrowych, aramidowych, PPS, PTFE, P84, PP |
|---|---|
| Aplikacja | Filtr workowy |
| Stosowanie | Odpylacz, filtr powietrza, filtr workowy, filtr cieczy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, filtr cieczy, odpylacz, filtracja cieczy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący kurz, filtr włókninowy |
| Materiał torby | Aramid, włóknina, poliester, PTFE, włókno szklane |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, cementownia, worki na kurz, mieszanka asfaltowa, usuwanie pyłu przemysłowego |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny, Energetyka i górnictwo, Roboty budowlane, Fabryka żywności i napojów |