| Nazwa produktu | Worek filtrujący Baghouse |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | stosowane w przemyśle spożywczym i napojów, cementowniach, elektrowniach, stalowniach, przemyśle far |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, cały filtr igłowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Typ | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, topienie metali nieżelaznych, chemia, sadza i metale budowlane. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, średnioalkaliczny filtr z włókna szklanego |
| Waga | 800 g/m² |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr filcowy igłowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, stal, filtr powietrza |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący z siatki, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowane w ur |
| Materiał torby | Włókno szklane, nylon, PE, włóknina, PTFE |
| Tworzywo | PTFE, włókno szklane, Nomex, włókno szklane / P84 / PTFE / Nomex, poliester |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, worek filtrujący kurz dla fabryki cemetu i tak dalej, odpylacz workowy |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o gramaturze 800 g/m² |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 700GSM ~ 800GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący na kurz, materiałowy odpy |
| Materiał torby | Włóknina, poliester, PPS, włókno szklane, aramid |
| Tworzywo | Poliester, nylon, polipropylen, włóknina PPS |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Nazwa produktu | Tuleje filtrów z poliestru, aramidu, PPS, PTFE, P84, PP |
|---|---|
| Aplikacja | Zbieracz kurzu |
| Stosowanie | Odpylacz, filtr powietrza, filtr workowy, filtr cieczy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Nazwa produktu | worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Tworzywo | PPS, PTFE, poliester, włókno szklane |
| Waga | 830GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Tuleje filtrów z poliestru, aramidu, PPS, PTFE, P84, PP |
|---|---|
| Aplikacja | Filtracja workowa |
| Stosowanie | Filtr workowy, filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |