| Stosowanie | Worek filtrujący/skarpeta filtrująca z PE/PP/nylonu do kawy parzonej na zimno |
|---|---|
| Typ | Worek filtra cieczy |
| Materiał torby | Poliester, nylon, PP |
| Aplikacja | woda, kawa, filtracja cieczy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliester, polipropylen, Nomex, PPS, worek filtrujący P84 |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliester, polipropylen, Nomex, PPS, worek filtrujący P84 |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliester, aramid, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | palta cementowa, elektrownia, stalownia |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | PTFE, P84, worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Waga | 850 g/m² |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, topienie metali nieżelaznych, chemia, sadza i metale budowlane. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
| Waga | 800 g/m² |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z filcu igłowanego poliestrowego |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |