| Nazwa produktu | Worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszonkowy, filtr FMS |
| Waga | 800 g/m² |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 800 g/m² |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Stosowanie | Filtr cieczy |
|---|---|
| Typ | Siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Nylon, PP, PE |
| Aplikacja | woda, kawa, filtracja cieczy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Stosowanie | Filtr cieczy |
|---|---|
| Typ | Siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Nylon, PP, PE |
| Aplikacja | woda, kawa, filtracja cieczy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Nazwa produktu | Poliester, polipropylen, Nomex, PPS, worek filtrujący P84 |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | FMS, poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Tuleje filtrów z poliestru, aramidu, PPS, PTFE, P84, PP |
|---|---|
| Aplikacja | Filtracja workowa |
| Stosowanie | Filtr workowy, filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, stal, filtr powietrza |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący z siatki, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowane w ur |
| Materiał torby | Włókno szklane, nylon, PE, włóknina, PTFE |
| Tworzywo | PTFE, włókno szklane, Nomex, włókno szklane / P84 / PTFE / Nomex, poliester |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, worek filtrujący kurz dla fabryki cemetu i tak dalej, odpylacz workowy |
| Obowiązujący przemysł | Odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z Nomexu (aramidu). |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 600GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru Nomex Aramid PPS PTFE P84 |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Odpylacz przemysłowy |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |