| Stosowanie | Filtr cieczy, filtr przeciwpyłowy, filtracja powietrza |
|---|---|
| Typ | Siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Nylon, PP, PE |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, woda, filtr przeciwpyłowy, kawa, filtracja cieczy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE |
|---|---|
| Aplikacja | Filtracja workowa |
| Stosowanie | Filtr workowy, filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Włóknina, poliester, PPS, włókno szklane, aramid |
| Tworzywo | Poliester, nylon, polipropylen, włóknina PPS |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Włóknina, poliester, PPS, włókno szklane, aramid |
| Tworzywo | Poliester, nylon, polipropylen, włóknina PPS |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysłowe kotły pyłowe,cementownia,Stalownia |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr pyłu |
| waga | 400 g/m2 ~ 550 g/m2 |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru Nomex |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, stalownia, elektrownia itp. |
| Stosowanie | Filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 400GSM ~ 600GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysłowe kotły pyłowe,cementownia,Stalownia |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr P84 |
| waga | 450 g/m2 ~ 550 g/m2 |
| Stosowanie | Filtr workowy, filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, filtr cieczy, odpylacz |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, papierowy worek do odkurzacza, worek filtrujący kurz, |
| Materiał torby | PPS, P84, aramid, Nomex, poliester, PTFE, włókno szklane |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, cementownia, worki na kurz, mieszanka asfaltowa, usuwanie pyłu przemysłowego |
| Obowiązujące branże | Stalownia, Elektrownia, Cementownia |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o gramaturze 800 g/m² |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 700GSM ~ 800GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o gramaturze 650 g/m2 ~ 750 g/m² |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 650GSM ~ 800GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |