| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący kurz z włókniny poliestrowej |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | stosowane w przemyśle spożywczym i napojów, przemyśle farmaceutycznym, metalurgii metali nieżelaznyc |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, poliestrowy worek filtrujący |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Typ | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza |
|---|---|
| Typ | Przemysłowy odpylacz, filtr włókninowy, powietrze wsteczne |
| Materiał torby | Nomex, P84, PTFE, poliester, PPS, aramid, włókno szklane |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, usuwanie pyłu przemysłowego, dom na worki na kurz |
| Rozmiar | średnica 100-160 mm/długość 2000 mm-10000, dostosowany worek filtrujący kurz |
| Tworzywo | Poliestrowa, antystatyczna tkanina filtracyjna |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, przemysłowy odpylacz |
| Typ | Filtr siatkowy, worek filtrujący siatkowy, worek filtrujący o okrągłym rozmiarze, poliestrowy worek |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Tworzywo | Poliestrowa, antystatyczna tkanina filtracyjna |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, przemysłowy odpylacz |
| Typ | Filtr siatkowy, worek filtrujący siatkowy, worek filtrujący o okrągłym rozmiarze, poliestrowy worek |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł petrochemiczny, cementownie, huty stali |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 750GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Antystatyczny worek filtrujący z poliestru |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | palta cementowa, elektrownia, stalownia |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Poliestrowy, antystatyczny worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Tworzywo | Poliestrowy, antystatyczny filc igłowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |