| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z filcu igłowanego poliestrowego, Nomex, aramid |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z filcu igłowanego poliestrowego, Nomex, aramid |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
| Tworzywo | Włókno szklane |
|---|---|
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, cementownia, powietrze, worek filtrujący kurz dla fabryki cemetu i tak dalej, |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Temperatura pracy | 280 stopni |
| Próbka | Bezpłatny |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Nić | Poliester, aramid, PTFE |
| Rozmiar | Niestandardowe |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Typ | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Poliester z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z filcu igłowanego poliestrowego |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący wykonany w 100% z PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr |
| Waga | 750GSM |
| Rozmiar | 130X6000mm lub dostosowane |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru, odporny na olej i wodę |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Tworzywo | Poliestrowa, antystatyczna tkanina filtracyjna |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, przemysłowy odpylacz |
| Typ | Filtr siatkowy, worek filtrujący siatkowy, worek filtrujący o okrągłym rozmiarze, poliestrowy worek |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru, odporny na olej i wodę |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |