| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o gramaturze 650 g/m2 ~ 750 g/m² |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 650GSM ~ 800GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE (PTFE). |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr PTFE |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Materiał torby | PTFE |
| Nazwa produktu | PTFE z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr PTFE |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Materiał torby | PTFE |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru Nomex |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr PTFE |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Materiał torby | PTFE |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 830GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr filcowy igłowy |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z włókna szklanego |
| Waga | 630GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Tworzywo | Cały filc igłowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Arcylicowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |