| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, filtr cieczy, odpylacz, filtracja cieczy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, papierowy worek do odkurzacza, worek filtrujący kurz, |
| Materiał torby | Aramid, włóknina, poliester, PTFE, włókno szklane |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, cementownia, worki na kurz, mieszanka asfaltowa, usuwanie pyłu przemysłowego |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny, Energetyka i górnictwo, Roboty budowlane, Fabryka żywności i napojów |
| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | FMS, poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Tworzywo | PTFE, PPS, P84, włókno szklane |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Włóknina, poliester, PPS, włókno szklane, aramid |
| Tworzywo | Poliester, nylon, polipropylen, włóknina PPS |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący kurz, papierowa torba do odkurzacza |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, filtr powietrza, stal |
| Materiał torby | Włókno szklane, włóknina, nylon, PE, włókno syntetyczne |
| Tworzywo | Włókno szklane, Nomex, PTFE, poliester, 100% nylonowa przędza monofilamentowa |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, cementownia, powietrze, worek filtrujący kurz dla fabryki cemetu i tak dalej, |
| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Waga | 830GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 830GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |