| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z filcu igłowanego poliestrowego, Nomex, aramid |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
| Stosowanie | Filtr cieczy/filtr cieczy do wody |
|---|---|
| Typ | Siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | NMO, nylon, PP, PE |
| Aplikacja | Żywność i napoje, bioinżynieria i medycyna; Przemysł petrochemiczny i chemiczny; Produkcja samochodó |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Stosowanie | Filtr powietrza/Filtr cieczy/Filtr cieczy do wody/Filtr przeciwpyłowy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy/siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | NMO, nylon, PP, PE |
| Aplikacja | Żywność i napoje, bioinżynieria i medycyna; Przemysł petrochemiczny i chemiczny; Produkcja samochodó |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Stosowanie | Filtr powietrza/Filtr cieczy/Filtr cieczy do wody/Filtr przeciwpyłowy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy/siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | NMO, nylon, PP, PE |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Nazwa produktu | worek filtrujący do cieczy, przemysł tekstylny Worek filtrujący z polipropylenu do filtracji, worek |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z filcu igłowanego poliestrowego, Nomex, aramid |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
| Nazwa produktu | filcowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, stalownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, worek filtrujący PPS |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Temperatura pracy | 130 - 260 stopni |
| Waga | 450-600GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący wykonany w 100% z PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr |
| Waga | 750GSM |
| Rozmiar | 130X6000mm lub dostosowane |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Nazwa produktu | filtr przeciwpyłowy, wysokotemperaturowy materiał filtracyjny z materiału Nomex, worek filtrujący z |
|---|---|
| Materiał torby | Aramid, włókno szklane, PTFE, P84, PPS, Nomex, poliester |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowany worek filtrujący kurz, 130 * 6000 mm |
| Waga | 400-800GSM (±5%) |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE (PTFE). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | stosowane w spalaniu, kotle węglowym, spalaniu śmieci, produkcji sadzy |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący z PTFE (PTFE). |
| Waga | 750GSM |