| Nazwa produktu | Poliester z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, stalowy, filtr powietrza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowany w urządzeniach hutniczych |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Włóknina, poliester, PPS, włókno szklane, aramid |
| Tworzywo | Poliester, polipropylen, włóknina PPS |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Nazwa produktu | Nomex z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, stalowy, filtr powietrza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowany w urządzeniach hutniczych |
| Nazwa produktu | PPS z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, stalowy, filtr powietrza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowany w urządzeniach hutniczych |
| Materiał torby | Włókno szklane, PE, włóknina, PTFE |
| Nazwa produktu | FMS Włókno szklane z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 800 g/m² |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowany w urządzeniach hutniczych |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z włókna szklanego |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszonkowy, filtr FMS |
| Waga | 800 g/m² |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszonkowy, filtr FMS |
| Waga | 800 g/m² |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący kurz P84 (poliimid). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakłady Produkcyjne, Drukarnie, Prace konstrukcyjne |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, filtr odpylacza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr P84 |
| Waga | 400~550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący kurz z włókniny |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, filtr odpylacza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr P84 |
| Waga | 400~550GSM |
| Rozmiar | Dostosuj |