| Tworzywo | Włókno szklane |
|---|---|
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, cementownia, powietrze, worek filtrujący kurz dla fabryki cemetu i tak dalej, |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Temperatura pracy | 280 stopni |
| Próbka | Bezpłatny |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Materiał torby | Włóknina |
| Tworzywo | Arcyl |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Typ | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE (PTFE). |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr PTFE |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Materiał torby | PTFE |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE (PTFE). |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr PTFE |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Materiał torby | PTFE |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący w 100% z czystego PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 750GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowany w urządzeniach hutniczych |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE (PTFE). |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr PTFE |
| Waga | 750GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Materiał torby | Włóknina |
| Tworzywo | Arcyl |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Nazwa produktu | Poliester z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z filcu igłowanego poliestrowego |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliimidowy worek filtrujący kurz |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakłady Produkcyjne, Drukarnie, Prace konstrukcyjne |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr P84 |
| Waga | 500 g/m2 ~ 550 g/m2 |