| Nazwa produktu | Tuleje filtrów z PPS, poliestru, Nomexu (aramidu). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Odpylacz przemysłowy |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Obowiązujący przemysł | Odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tuleje filtrów z PPS, poliestru, Nomexu (aramidu). |
| Materiał torby | Aramid, PPS, PTFE, poliester, włókno szklane |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Obowiązujący przemysł | Odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Plisowane rękawy filtrów z PPS, poliestru i Nomexu (aramidu). |
| Materiał torby | Aramid, PPS, PTFE, poliester, włókno szklane |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z filcu igłowanego poliestrowego, Nomex, aramid |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Nić | Poliester, aramid, PTFE |
| Rozmiar | Niestandardowe |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z włókna szklanego |
| Waga | 630GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | filtr przeciwpyłowy, wysokotemperaturowy materiał filtracyjny z materiału Nomex, worek filtrujący z |
|---|---|
| Materiał torby | Aramid, włókno szklane, PTFE, P84, PPS, Nomex, poliester |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowany worek filtrujący kurz, 130 * 6000 mm |
| Waga | 400-800GSM (±5%) |
| Nazwa produktu | Nomex, PTFE, poliester, worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliester, aramid, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | palta cementowa, elektrownia, stalownia |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru, odporny na olej i wodę |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |