| Nazwa produktu | Arcylicowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Waga | 830GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Waga | 830GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Waga | 830GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Nazwa produktu | PTFE, P84, worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Waga | 850 g/m² |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Nazwa produktu | Cementowy worek filtrujący Worek filtrujący z filcu igłowanego z włókna szklanego |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z włókna szklanego |
| Waga | 630GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Odpowiedni | Odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Worki filtrujące do odpylacza |
| Przepuszczalność | 150L/dm2.min |
| Odporność na kwasy | Doskonały |
| Rozmiar torby | ŚREDNICA 142 MM |
| Nazwa produktu | FMS z membraną PTFE Worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 800 g/m² |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący kurz, powietrze wsteczne |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący kurz z PTFE P84 (poliimid). |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, filtr odpylacza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr P84 |
| Waga | 400~550GSM |
| Rozmiar | Dostosuj |