| Nazwa produktu | Nomex, PTFE, poliester, worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | FMS, poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 830GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z włókna szklanego |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza |
| Tworzywo | Włókno szklane |
|---|---|
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, cementownia, powietrze, worek filtrujący kurz dla fabryki cemetu i tak dalej, |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Temperatura pracy | 280 stopni |
| Próbka | Bezpłatny |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr filcowy igłowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego dla przemysłu |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, Cementownia, Spalarnia, Kocioł węglowy, Spalanie śmieci, Produkcja sadzy. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący z włókna szklanego |
| Waga | 630GSM |
| Nazwa produktu | filcowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, stalownia, asfaltownia, kopalnia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący PP |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | filcowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, stalownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, worek filtrujący PPS |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |