| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Nić | Poliester, aramid, PTFE |
| Rozmiar | Niestandardowe |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Typ | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący kurz, filtr włókninowy |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący kurz, filtr włókninowy |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Tworzywo | Arcylic, poliester, P84, PPS, aramid, PTFE itp. |
| Grubość | 1,8 mm |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, Cementownia, Spalarnia, Kocioł węglowy, Spalanie śmieci, Produkcja sadzy. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, średnioalkaliczny worek filtrujący z włókna szklanego |
| Waga | 630GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z Nomexu (aramidu). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, huta stali, zakład górniczy itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący z Nomexu (aramidu). |
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, topienie metali nieżelaznych, chemia, sadza i metale budowlane. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
| Waga | 800 g/m² |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego, odporny na olej i wodę |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, Cementownia, Spalarnia, Kocioł węglowy, Spalanie śmieci, Produkcja sadzy. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący z włókna szklanego |
| Waga | 630GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | stosowany w hutach stali, cementowniach, spalarniach, kotłach węglowych, spalaniu śmieci, produkcji |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, średnioalkaliczna tkanina filtracyjna z włókna szklanego |
| Waga | 630GSM |