| Nazwa produktu | Tuleje filtrów z PPS, poliestru, Nomexu (aramidu). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Odpylacz przemysłowy |
| Stosowanie | Filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 300GSM ~ 850GSM |
| Nazwa produktu | Tuleje filtra z włókna szklanego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, stalownia, elektrownia itp. |
| Stosowanie | Filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 400GSM ~ 600GSM |
| Nazwa produktu | rękawy filtrów |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, stalownia, elektrownia itp. |
| Stosowanie | Filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 400GSM ~ 600GSM |
| Nazwa produktu | Tuleje filtrów z poliestru, aramidu, PPS, PTFE, P84, PP |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Odpylacz przemysłowy |
| Stosowanie | Filtr workowy, filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 300GSM ~ 850GSM |
| Nazwa produktu | rękawy filtrów |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, stalownia, elektrownia itp. |
| Stosowanie | Filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 400GSM ~ 600GSM |
| Obowiązujący przemysł | Zbieracz kurzu |
|---|---|
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego Nomex i poliestru |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 850GSM |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Włóknina, poliester, PPS, włókno szklane, aramid |
| Tworzywo | Poliester, nylon, polipropylen, włóknina PPS |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, worek filtrujący kurz |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, filtr powietrza, stal, sadza |
| Materiał torby | Włókno szklane, włóknina, nylon, PE, włókno syntetyczne |
| Tworzywo | Włókno szklane, Nomex, PTFE, poliester, 100% nylonowa przędza monofilamentowa |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, cementownia, powietrze, worek filtrujący kurz dla fabryki cemetu i tak dalej, |
| Nazwa produktu | filtr przeciwpyłowy, wysokotemperaturowy materiał filtracyjny z materiału Nomex, worek filtrujący z |
|---|---|
| Materiał torby | Aramid, włókno szklane, PTFE, P84, PPS, Nomex, poliester |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowany worek filtrujący kurz, 130 * 6000 mm |
| Waga | 400-800GSM (±5%) |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza |
|---|---|
| Typ | Przemysłowy odpylacz, filtr włókninowy, powietrze wsteczne |
| Materiał torby | Nomex, P84, PTFE, poliester, PPS, aramid, włókno szklane |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, usuwanie pyłu przemysłowego, dom na worki na kurz |
| Rozmiar | średnica 100-160 mm/długość 2000 mm-10000, dostosowany worek filtrujący kurz |