| Nazwa produktu | Worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, topienie metali nieżelaznych, chemia, sadza i metale budowlane. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, średnioalkaliczny filtr z włókna szklanego |
| Waga | 800 g/m² |
| Nazwa produktu | Torba filtracyjna Nomex |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, stalownia, elektrownia itp. |
| Stosowanie | Filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek z filtrem aramidowym |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, stalownia, elektrownia itp. |
| Stosowanie | Filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Skarpety z filtrem Nomex (aramid). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, huta stali, zakład górniczy itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | rękawy filtrów |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, stalownia, elektrownia itp. |
| Stosowanie | Filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 400GSM ~ 600GSM |
| Nazwa produktu | worki filtracyjne |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, stalownia, elektrownia itp. |
| Stosowanie | Filtr |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 400GSM ~ 600GSM |
| Nazwa produktu | rękawy filtrów |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, stalownia, elektrownia itp. |
| Stosowanie | Filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 400GSM ~ 600GSM |
| Nazwa produktu | P84 z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Gipsownia, cementownia, spalarnia śmieci, kocioł ze złożem płynnym i kocioł opalany węglem. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr P84 |
| Waga | 500~550GSM |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Tworzywo | Filc igłowany z poliestru |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |