| Nazwa produktu | Nomex z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, stalowy, filtr powietrza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowany w urządzeniach hutniczych |
| Nazwa produktu | PPS z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, stalowy, filtr powietrza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowany w urządzeniach hutniczych |
| Materiał torby | Włókno szklane, PE, włóknina, PTFE |
| Nazwa produktu | filcowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, stalownia, asfaltownia, kopalnia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący PP |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | filcowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, stalownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, worek filtrujący PPS |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Temperatura pracy | 130 - 260 stopni |
| Waga | 450-600GSM |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Nić | Poliester, aramid, PTFE |
| Rozmiar | Niestandardowe |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Typ | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE (PTFE). |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr PTFE |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Materiał torby | PTFE |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z polipropylenu (PP). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy, cementownia |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z polipropylenu (PP). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy, cementownia |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |