| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | PTFE, P84, worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Waga | 850 g/m² |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, Stalownia, Elektrownia. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, filtr PPS |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | FMS Włókno szklane z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 800 g/m² |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowany w urządzeniach hutniczych |
| Nazwa produktu | Wysokotemperaturowy worek filtrujący PPS do odpylacza |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, stalownia, elektrownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, worek filtrujący PPS |
| Waga | 500~550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, stalownia, asfaltownia, zakład górniczy itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, filtr PPS |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, stalownia, asfaltownia, zakład górniczy itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, filtr PPS |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakłady Produkcyjne, Drukarnie, Prace konstrukcyjne |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr P84 |
| Waga | 500~550GSM |
| Nazwa produktu | Arcylicowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |