| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru Nomex Aramid PPS PTFE P84 |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Odpylacz przemysłowy |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru Nomex Aramid PPS PTFE P84 |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, stalownia, elektrownia itp. |
| Stosowanie | Filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru Nomex Aramid PPS PTFE P84 |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, stalownia, elektrownia itp. |
| Stosowanie | Filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Obowiązujący przemysł | Zbieracz kurzu |
|---|---|
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego Nomex i poliestru |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 850GSM |
| Obowiązujący przemysł | Odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | nomex Worki filtracyjne z poliestru |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący Baghouse |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | stosowane w przemyśle spożywczym i napojów, cementowniach, elektrowniach, stalowniach, przemyśle far |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, cały filtr igłowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący kurz, filtr włókninowy |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący kurz, filtr włókninowy |