| Kształt | Cylindryczny |
|---|---|
| Efektywność | Filtracja o wysokiej wydajności |
| Tworzywo | filc |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Odporność na kwasy | Tak |
| Nazwa produktu | Nomex z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, stalowy, filtr powietrza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowany w urządzeniach hutniczych |
| Nazwa produktu | PPS z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, stalowy, filtr powietrza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowany w urządzeniach hutniczych |
| Materiał torby | Włókno szklane, PE, włóknina, PTFE |
| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | FMS, poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Tworzywo | PTFE, PPS, P84, włókno szklane |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | PPS z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filc igłowy PPS |
| Waga | 500~550GSM |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Materiał torby | Włóknina |
| Tworzywo | Arcyl |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Stosowanie | Filtracja powietrza |
|---|---|
| Typ | Siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Nylon, PP, PE |
| Aplikacja | Przemysł konopny / przemysł tytoniowy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |