| Stosowanie | Filtr cieczy, filtr przeciwpyłowy, filtracja powietrza |
|---|---|
| Typ | Siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Nylon, PP, PE |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, woda, filtr przeciwpyłowy, kawa, filtracja cieczy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Stosowanie | Filtr cieczy/Filtr cieczy do wody/Filtr oleju |
|---|---|
| Typ | Siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Nylon, PP, PE |
| Aplikacja | woda, kawa, filtracja cieczy, odpylacz przemysłowy, filtr przeciwpyłowy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący kurz P84 (poliimid). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakłady Produkcyjne, Drukarnie, Prace konstrukcyjne |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, filtr odpylacza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr P84 |
| Waga | 400~550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący kurz P84 (poliimid). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, stalownia, elektrownia itp. |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, filtr odpylacza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr P84 |
| Waga | 400~550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący kurz P84 (poliimid). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakłady Produkcyjne, Drukarnie, Prace konstrukcyjne |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, filtr odpylacza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr P84 |
| Waga | 400~550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PP (polipropylenu). |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący ciecz PP |
| Ocena mikrona | 0,5μm ~250μm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Typ | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Stosowanie | Filtr cieczy/filtr cieczy do wody |
|---|---|
| Typ | Siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Nylon, PP, PE |
| Aplikacja | woda, kawa, filtracja cieczy, odpylacz przemysłowy, filtr przeciwpyłowy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |