| Stosowanie | Filtr cieczy |
|---|---|
| Typ | Siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Nylon, PP, PE |
| Aplikacja | woda, kawa, filtracja cieczy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Nazwa produktu | Puszka filtracyjna z nylonu |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, nylonowy worek filtrujący na ciecz |
| Ocena mikrona | 10 oczek ~ 420 oczek |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PP (polipropylenu). |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący ciecz PP |
| Ocena mikrona | 0,5μm ~250μm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący ciecz z PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący ciecz z PTFE |
| Ocena mikrona | 0,5μm -2500μm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PP (polipropylenu). |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący ciecz |
| Ocena mikrona | 0,5μm ~250μm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr cieczy |
|---|---|
| Typ | Siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Nylon, PP, PE |
| Aplikacja | woda, kawa, filtracja cieczy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Stosowanie | Filtr cieczy, filtr przeciwpyłowy |
|---|---|
| Typ | Siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Nylon, PP, PE |
| Tworzywo | PP/PE, PP, PE, Nylon |
| Aplikacja | filtr przeciwpyłowy, filtracja cieczy |
| Stosowanie | Filtr cieczy, filtr przeciwpyłowy, filtracja powietrza |
|---|---|
| Typ | Siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Nylon, PP, PE |
| Aplikacja | woda, filtr przeciwpyłowy, kawa, filtracja cieczy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |