| Nazwa produktu | Poliester z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, worek filtrujący kurz |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, filtr powietrza, stal, sadza |
| Materiał torby | Włókno szklane, włóknina, nylon, PE, włókno syntetyczne |
| Tworzywo | Włókno szklane, Nomex, PTFE, poliester, 100% nylonowa przędza monofilamentowa |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, cementownia, powietrze, worek filtrujący kurz dla fabryki cemetu i tak dalej, |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Tworzywo | Filc igłowany z poliestru |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru, odporny na olej i wodę |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Nić | Poliester, aramid, PTFE |
| Rozmiar | Niestandardowe |
| Nazwa produktu | filcowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, stalownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, worek filtrujący PPS |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący Baghouse |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | stosowane w przemyśle spożywczym i napojów, cementowniach, elektrowniach, stalowniach, przemyśle far |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszonkowy, cały filtr igłowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z Nomexu (aramidu). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, huta stali, zakład górniczy itp. |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr aramidowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący ciecz PP, PE, NMO, PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący ciecz z PTFE |
| Ocena mikrona | 0,5μm -2500μm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Typ | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |