| Nazwa produktu | Poliestrowy, antystatyczny worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakłady Produkcyjne, Drukarnie, Prace konstrukcyjne |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, poliestrowy, antystatyczny filtr filcowy igłowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Poliestrowy, antystatyczny worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakłady Produkcyjne, Drukarnie, Prace konstrukcyjne |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, poliestrowy, antystatyczny filtr filcowy igłowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Włókno | poliester |
|---|---|
| Płótno | poliester |
| Długość | 50m/rolka |
| Szerokość (mm) | ≤ 2,2 |
| Grubość (mm) | 2.0 |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z Nomexu (aramidu). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, huta stali, zakład górniczy itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Skarpety z filtrem Nomex (aramid). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, huta stali, zakład górniczy itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Tworzywo | Cały filc igłowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |