| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 850GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | filtr przeciwpyłowy, wysokotemperaturowy materiał filtracyjny z materiału Nomex, worek filtrujący z |
|---|---|
| Materiał torby | Aramid, włókno szklane, PTFE, P84, PPS, Nomex, poliester |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowany worek filtrujący kurz, 130 * 6000 mm |
| Waga | 400-800GSM (±5%) |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza |
|---|---|
| Typ | Przemysłowy odpylacz, filtr włókninowy, powietrze wsteczne |
| Materiał torby | Nomex, P84, PTFE, poliester, PPS, aramid, włókno szklane |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, usuwanie pyłu przemysłowego, dom na worki na kurz |
| Rozmiar | średnica 100-160 mm/długość 2000 mm-10000, dostosowany worek filtrujący kurz |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Włóknina, poliester, PPS, włókno szklane, aramid |
| Tworzywo | Poliester, nylon, polipropylen, włóknina PPS |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Waga | 830GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z płynnego mikronowego poliestru |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący z ciekłego mikrona poliestrowego |
| Ocena mikrona | 0,5μm -2500μm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr cieczy |
|---|---|
| Typ | Siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | PE, poliester |
| Aplikacja | woda, filtracja cieczy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Stosowanie | Filtr cieczy |
|---|---|
| Typ | Siatkowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Nylon, PP, PE |
| Aplikacja | woda, filtr przeciwpyłowy, kawa, filtracja cieczy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |