| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Nić | Poliester, aramid, PTFE |
| Rozmiar | Niestandardowe |
| Nazwa produktu | Poliestrowy worek filtrujący do cementowni |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, poliestrowy worek filtrujący |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, filtr cieczy, odpylacz, filtracja cieczy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, papierowy worek do odkurzacza, worek filtrujący kurz, |
| Materiał torby | PPS, aramid, Nomex, poliester, PTFE, włókno szklane |
| Aplikacja | Filtr workowy, cementownia, worki na kurz, mieszanka asfaltowa, usuwanie pyłu przemysłowego |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny, Energetyka i górnictwo, Prace budowlane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący P84 |
|---|---|
| Aplikacja | Zbieracz kurzu |
| Stosowanie | Odpylacz, filtr powietrza, filtr workowy, filtr cieczy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Poliestrowy, antystatyczny worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450 ~ 550 g/m² |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z filcu igłowanego poliestrowego |
| Waga | 450GSM ~ 650GSM |
| Nazwa produktu | Poliestrowy, antystatyczny worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z poliestru, odporny na olej i wodę oraz antystatyczny |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 650GSM |
| Nazwa produktu | Poliestrowy, antystatyczny worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Poliestrowy, antystatyczny worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |