| Nazwa produktu | Worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszonkowy, filtr FMS |
| Waga | 800 g/m² |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliester, PPS, PTFE, Nomex, P84, włókno szklane |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysłowy odpylacz, uzdatnianie wody |
| Szycie | Podwójne szwy lub topienie |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Tuleje filtrów z poliestru, aramidu, PPS, PTFE, P84, PP |
|---|---|
| Aplikacja | Zbieracz kurzu |
| Stosowanie | Odpylacz, filtr powietrza, filtr workowy, filtr cieczy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący kurz, papierowa torba do odkurzacza |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, filtr powietrza, stal |
| Materiał torby | Włókno szklane, włóknina, nylon, PE, włókno syntetyczne |
| Tworzywo | Włókno szklane, Nomex, PTFE, poliester, 100% nylonowa przędza monofilamentowa |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, cementownia, powietrze, worek filtrujący kurz dla fabryki cemetu i tak dalej, |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o gramaturze 800 g/m² |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Waga | 650GSM ~ 800GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Nazwa produktu | Nomex, PTFE, poliester, worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | PTFE, P84, worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Waga | 850 g/m² |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszonkowy, filtr FMS |
| Waga | 800 g/m² |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Waga | 830GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Waga | 830GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Tworzywo | Włókno szklane |