| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Włóknina, poliester, PPS, włókno szklane, aramid |
| Tworzywo | Poliester, nylon, polipropylen, włóknina PPS |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Waga | 830GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Waga | 830GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 830GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Waga | 830GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Materiał torby | Włóknina, poliester, PPS, włókno szklane, aramid |
| Tworzywo | Poliester, nylon, polipropylen, włóknina PPS |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz przemysłowy |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Temperatura pracy | 130 - 260 stopni |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 830GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 830GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Tworzywo | PTFE, PPS, P84, włókno szklane |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza, cementownia |
| Nazwa produktu | Poliester, Nomex, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |