| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE (PTFE). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | stosowane w spalaniu, kotle węglowym, spalaniu śmieci, produkcji sadzy |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący z PTFE (PTFE). |
| Waga | 750GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE (PTFE). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Kotły węglowe, Spalanie śmieci, Pyły spalinowe o niskim stopniu utlenienia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący z PTFE (PTFE). |
| Waga | 750GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący kurz, filtr włókninowy |
| Nazwa produktu | filtr przeciwpyłowy, wysokotemperaturowy materiał filtracyjny z materiału Nomex, worek filtrujący z |
|---|---|
| Materiał torby | Aramid, włókno szklane, PTFE, P84, PPS, Nomex, poliester |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowany worek filtrujący kurz, 130 * 6000 mm |
| Waga | 400-800GSM (±5%) |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakłady Produkcyjne, Drukarnie, Prace konstrukcyjne |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr P84 |
| Waga | 500~550GSM |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący P84 |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | stosowany w tynkarniach, cementowniach, spalarniach śmieci, kotłach ze złożem płynnym i kotle opalan |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Typ | Filtr kieszeniowy, tkanina filtracyjna P84 |
| Waga | 500~550GSM |
| Kształt | Cylindryczny |
|---|---|
| Efektywność | Filtracja o wysokiej wydajności |
| Tworzywo | filc |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Odporność na kwasy | Tak |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący kurz, filtr włókninowy |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący kurz, filtr włókninowy |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący PPS |
|---|---|
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
| Typ | Filtr kieszeniowy, worek filtrujący kurz, filtr włókninowy |